Разные - Tuesday, February 3, 2015

Божий зразок подружнього життя

на вухо«Тому покине чоловік батька свого й матір свою та й з’єднається з дружиною своєю, – і стануть двоє одним тілом. І були вони обоє нагі, чоловік і дружина його, і не соромились» (Бут. 2:24-25)

Ці два вірші у Книзі Буття говорять про чотири елементи у досконалому Божому порядку подружнього життя.

Відділення від батьків – «Чоловік покине свого батька та матір…»

І чоловік, і дружина виходять з-під влади своїх батьків і стають окремою сімейною одиницею. У подружньому житті вірність вашим батькам ніколи не повинна бути міцнішою, ніж вірність дружині (чоловікові).

Єднання – «Та приліпиться до своєї дружини…»

Як акт вашої волі узи є розумовою посвятою мати вірні, постійні стосунки з вашою дружиною (чоловіком), незалежно від того, які труднощі доведеться зустріти.

Одне ціле – «І стануть однією плоттю»

Фізично «одне ціле» означає сексуальну близькість. Проте, щоб досягнути тривалої єдності, обидві сторони повинні шукати способи доставляти приємність один одному, відкрито запитувати, що іншій стороні подобається і не шкодувати часу насолоджуватися один одним.

Інтимність – «Вони не відчувають сорому»

Емоційна інтимність підтримується, коли ви стараєтеся бути відкритими, чесно ділитися своїми почуттями у розчаруваннях та падіннях, а також у ваших найглибших бажаннях.

Духовна інтимність досягається тоді, коли ви постійно відкриваєте один одному свої незадоволені потреби, молитеся разом, молитеся один за одного та ділитеся тим, що Бог робить у вашому особистому житті.

 

Джун ХантComments are closed.

Воспитание Детей - Sep 8, 2019

Чому сучасні діти нудьгують у школі, мають мало терпіння і реальних друзів – думка психолога


Для Мужа - Sep 15, 2019

КАЖДОМУ МУЖЧИНЕ НУЖНО ЗНАТЬ


Разные - Sep 22, 2019

7 привычек здоровых семейных пар