Разные - Wednesday, February 29, 2012

Любов – ніжна рослина

ніжна рослинаЛюбов – це рослина небесного походження, її необхідно підживлювати й плекати. Люблячі серця, щирі, ніжні слова принесуть щастя в родини та вплинуть на всіх навколо.

У той час, як жінки бажають бачити сильний, шляхетний характер у чоловікові, якого вони могли б поважати й любити, ці якості повинні бути переплетені з ніжністю й любовю, терпінням і милосердям. Дружина, у свою чергу, повинна бути життєрадісною, доброю й відданою, уподібнюючись у своїх схильностях, наскільки це можливо, до чоловіка, але при цьому не втрачаючи своєї індивідуальності. Обидві сторонни повинні зрощувати терпіння, доброту й ту ніжну любов один до одного, яка зробить їхнє подружнє життя радісним і приємним.

Люди, що мають завищені вимоги до подружнього життя, уява яких намалювала повітряні замки, що не мають нічого спільного з життєвими незгодами й хвилюваннями, виявляться досить розчарованими. Коли вони зіткнуться з життєвими турботами й проблемами, то будуть зовсім не готовими до них. Вони очікують один від одного досконалості, а виявляють слабкість і недоліки, тому що смертні люди небездоганні. Потім вони починають вишукувати один в одному помилки й висловлювати своє розчарування. Замість цього вони повинні намагатися допомогти один одному й прагнути до практичного благочестя, щоб відважно боротися в життєвих битвах.Оставь Комментарий или Вопрос

Comment

Воспитание Детей - Jun 16, 2019

10 заповідей для батька. Батько є прикладом, хоче він того чи ні


Для Мужа - Jul 7, 2019

ПРАВИЛА ДЛЯ ОДРУЖЕНИХ ЧОЛОВІКІВ


Разные - Aug 10, 2019

ВОТ ЭТО И ЕСТЬ ЛЮБОВЬ В БРАКЕ…