Разные - Monday, February 13, 2012

Повноцінно прожити подружнє життя

повноцінне життяПочаток вашого подружнього життя радісний: питання полягає в тому, щоб ви цінували цей час і змістовно його використовували. Ця перша заповідь мудрості завжди освячуватиме ваше подружнє життя.
«Подружжя – це найкраща структура, яку було створено, – сказала одна з дружин, аналізуючи 46 років, прожитих спільно з чоловіком. – Це створює відчуття, що ви найважливіша особа в світі для коханої людини!»
Ви вже відчули це у своєму подружжі? Жінка була абсолютно права. Але для неї ці прекрасні часи вже позаду. Всі ми, як і вона, маємо дуже обмежений час. Можливо 46 років, а можливо навіть 60. Проте може бути і набагато менше. Тривалість виняткової інтимної любові, яка властива лише земному подружжю, дуже обмежена. Усвідомлення цього факту може вплинути на ваше спільне подружнє життя.
Ось сім шляхів, йдучи якими, ви зможете змістовно використовувати час і бути щасливими в подружньому житті.
1. Дякуйте Богові за кожну мить свого життя. Арнольд Бенет сказав з цього приводу: «Час – це дивовижна сировина… Ти прокидаєшся вранці і стаєш володарем 24 годин – матеріалу життя, яким сам повинен розпорядитися».
2. Живіть і любіть свого партнера так, наче це останній день, коли ви можете насолоджуватися присутністю один одного.
3. Запитайте в Бога, яким би Він хотів бачити ваше подружжя. Обміняйтеся своїми думками, намагайтеся втілити їх у життя.
4. Кожен день намагайтеся бути щирими, відвертими один з одним. Нехай доброта та милосердя будуть взаємними у ваших стосунках.
5. навчіться цінувати радість щоденного спільного життя. Просіть Бога, щоб ваші очі, вуха, розум, серце й інші органи чуття сприймали кожну мить цього дива.
6. Не марнуйте свій час на страждання, суперечки.
7. Ніколи не забувайте, що є найважливішим. Друмонд звертає нашу увагу на найвагоміше – любов:
«Про наше майбутнє життя ми знаємо дуже мало. Із впевненістю можна сказати лише, що любов буде його невід’ємною частиною. Бог, вічний Бог, є любов’ю. Бережіть цей вічний скарб… Ви, звичайно, мусите присвятити себе багатьом речам, але в першу чергу – любові. У всьому зберігайте рівновагу!» Це основний принцип.

Ед ВітОставь Комментарий или Вопрос

Comment

Воспитание Детей - Sep 8, 2019

Чому сучасні діти нудьгують у школі, мають мало терпіння і реальних друзів – думка психолога


Для Мужа - Sep 15, 2019

КАЖДОМУ МУЖЧИНЕ НУЖНО ЗНАТЬ


Разные - Sep 22, 2019

7 привычек здоровых семейных пар