Семейная Кухня - Monday, December 31, 2012

Смачна піца

піцаІнгредієнти:
1 пакетик активних сухих дріжджів
1 чайна ложка меду
1 склянка теплої води (t=40—46С)
3 склянки борошна
1 чайна ложка солі
1 столова ложка оливкової олії + трохи для змазування тіста

Приготування

Спочатку у невеликій посудині розведіть в ¼ склянки теплої води дріжджі з медом.

Далі в окремій посудині за допомогою міксера (з насадкою для тіста) змішайте борошно із сіллю, додайте олію, дріжджову суміш, ¾ склянки теплої води і починайте повільно місити, доки тісто не почне відставати від днища та країв посудини. Часу це займе близько 5 хвилин.

Потім треба викласти тісто на чисту робочу поверхню та вимісити руками ще 2—3 хвилини. Тісто має бути гладким та щільним.

Накрийте тісто чистим вологим рушником та залиште в теплому місці на 30 хвилин. Готове тісто повинно бути еластичним при розтягуванні.

Потім розділіть тісто на 4 рівних частини, приблизно по 170 г. Кожній з цих частин надайте форму кулі і вимішуйте руками, розтягуючи та повертаючи тісту форму кулі. На гладкій, присипаній борошном поверхні качайте шар тіста протягом десь 1 хв. Після чого знову накрийте кожен шматок тіста вологим рушником і залиште ще на 15 хв.

Щоб розкатати тісто для піци, опустіть кулю з тіста в борошно, струсіть з неї залишки борошна, викладіть на чисту робочу поверхню і починайте розтягувати тісто. Приплюсніть його в центрі, розтягуючи тісто в коло діаметром 20 см, при цьому краї тіста повинні бути трохи товще, ніж інша поверхня. Якщо руками вам важко це зробити, використовуйте невелику скалку.

Випікання

Готову основу для піци змажте олією та викладіть начинку залежно від рецепту піци.

За допомогою лопатки для піци, перемістіть її в духовку (вона має бути нагріта до 260 град. С) на камінь і випікайте до золоаво-коричневого кольору тіста. Вийміть готову піцу та викладіть на дошку, розріжте на шматочки та одразу подайте до столу.Comments are closed.

Воспитание Детей - Jun 16, 2019

10 заповідей для батька. Батько є прикладом, хоче він того чи ні


Для Мужа - Jul 7, 2019

ПРАВИЛА ДЛЯ ОДРУЖЕНИХ ЧОЛОВІКІВ


Разные - Aug 10, 2019

ВОТ ЭТО И ЕСТЬ ЛЮБОВЬ В БРАКЕ…