Вопросы и Ответы - Sunday, March 31, 2019

Чи варто робити весілля, чи потрібно вінчатися у церкві, навіщо ці формальності, адже ми й так любимо одне одного?

Таги: ,

Такі питання часто постають перед сьогоднішніми закоха­ними. Старенькі бабусі, підслу­хавши, тільки осудливо похитають головами: «Що за молодь пішла та часи настали?» Але правда в тому, що з багатолітнього гіркого досвіду людства відомо, що дорога помпезна урочистість аж ніяк не гарантує щасливого сі­мейного життя молодятам. Тому наші практич­ні сучасники й вирішують: «За такі гроші кра­ще… в Єгипет, Емірати, на Мальдіви». І хто вже скільки на весіллі, чи, точніше, на «безвесіллі», зекономить.
Що ж каже Біблія з цього приводу? Чи дійс­но вінчання і весілля необхідні? Насправді Писання не дає чіткого порядку правильної весільної церемонії, хоча кілька разів описує, як вона відбувалась у різних культурах. Біль­ше того, у Слові Божому багато разів стосун­ки Бога й людини змальовуються на прикладі молодої і молодого, чоловіка та жінки: «…як тішиться той молодий нареченою, так раді­тиме Бог твій тобою!» (Ісаї, 62: 5).
Але все ж Біблія дає конкретні вказівки, без чого неможливий справжній шлюб.
По-перше, сім’я починається з усвідомле­ної згоди двох людей — чоловіка і жінки — любити одне одного до смерті: «…засвідчив Господь між тобою й жоною юнацтва тво­го… а вона ж твоя подруга, і дружина умови твоєї!» (Малахії, 2:14).
По-друге, усі урочисті обіцянки даються в присутності свідків: «І взяв я за свідків собі свідків вірних» (Iсаї, 8:2).
По-третє, сім’ю благословляє Бог: «І побла­гословив їх Бог…» (Буття, 1:28).
Погодьтеся, що ці три умови найкраще вико­нуються у християнському вінчанні. Тільки слід розуміти, що воно має ознаменовувати собою початок сумісного життя, не бути прикриттям ситуацій, коли вже нікуди подітись.
Можна ще наводити багато аргументів на користь правильного початку сімейного життя. Ми ж надамо слово поезії, яка здатна, заоща­дивши квадратні сантиметри газетних шпальт, донести важливу істину до серця розчуленого читача.
Вінчання — наче іскра для багаття,
Вінчання — урочистий сонця схід.
Обвінчані отримують багатство,
Обвінчаним — у щастя вільний вхід!

Вадим ЯцюкComments are closed.

Воспитание Детей - Jun 16, 2019

10 заповідей для батька. Батько є прикладом, хоче він того чи ні


Для Мужа - Jul 7, 2019

ПРАВИЛА ДЛЯ ОДРУЖЕНИХ ЧОЛОВІКІВ


Разные - Aug 10, 2019

ВОТ ЭТО И ЕСТЬ ЛЮБОВЬ В БРАКЕ…