Разные - Sunday, August 20, 2017

Чотири запитання подружжю, чий шлюб переживає труднощі

чотири питанняПатрік Мабілог – християнський письменник, тренер у сфері лідерства, у своїй статті пропонує чотири запитання подружжю, чий шлюб переживає труднощі.

Автор повідомляє, що справжній Божий задум для шлюбу побудований на двох нерозлучних людях, чиї відносини процвітають, прославляють Бога і приносять задоволення не лише
сімейній парі, але і людям навколо них. Однак не секрет, що кожен шлюб проходить важкі часи і переживає певні проблеми. У наш час міцність і святість шлюбу часто ставиться людьми під сумнів. Ніхто нікому не обіцяє, що буде легко, але Бог обіцяє, що ми можемо відчувати радість
і задоволення у шлюбі. Зустрічаючись із проблемами у сім’ї, подружжя саме вирішує, чи будуть двоє люблячих людей зростати у коханні одне до одного, а чи почнуть віддалятися. Ось чотири запитання, які подружжю потрібно поставити самому собі.
1. Яка наша ситуація в реальності?
Потрібно зрозуміти, у яких сферах вашого подружнього життя є незгода між вами і партнером у шлюбі, чи є проблеми, які потребують вирішення. Вирішення проблеми починається з визнання, що проблема існує. Якщо не звертати уваги на проблеми, ігнорувати їх, то тоді вони будуть накопичуватись і викликати набагато більші проблеми у майбутньому.
2. Чи є Бог у вашому шлюбі?
Христос має бути в центрі всього, що робить людина. Він має бути головним у всіх наших  вчинках. Бог так задумав шлюб, що маємо потребу у зовнішньому джерелі любові. І чим ближче
людина до Бога, тим кращими будуть стосунки між чоловіком і дружиною. Адже є арбітр, є
авторитет, якого обоє хочуть слухати і зважати на Його волю і бажання. Тому люди, які довіряють свої стосунки Богу, мають менше конфліктів, або правильно їх вирішують.
3. Чи прикладаю я зусилля, щоби послужити моєму партнеру?
Хтось може подумати, що дружина не достатньо служить йому. Таким людям варто запитати самих себе: а ви самі достатньо і безумовно служите своїй дружині? Взаємність дуже важлива, але комусь прийдеться першому почати служити і стати каталізатором позитивних змін у житті вашої сім’ї.
4. Що я можу змінити, щоб мій шлюб став кращим?
Перш ніж очікувати, що зміниться мій чоловік, або дружина, потрібно змінитися самому.
Ви можете контролювати дії, відношення і стиль мислення інших людей, навіть ваших чоло-
віків чи дружин, але ми несемо відповідальність за свої власні дії і своє мислення. Коли беремо відповідальність за власні зміни і дозволяємо Богу працювати в серці нашого пантера, тоді і ми змінюємося на краще, і кращим стає наш шлюб.
ieshua.orgComments are closed.

Воспитание Детей - Jun 16, 2019

10 заповідей для батька. Батько є прикладом, хоче він того чи ні


Для Мужа - Jul 7, 2019

ПРАВИЛА ДЛЯ ОДРУЖЕНИХ ЧОЛОВІКІВ


Разные - Jul 16, 2019

СІМ’Я – МІСЦЕ, ДЕ ПРАЦЮЄ ЗАКОН ВІДДАЧІ