Вопросы и Ответы - Monday, May 7, 2018

Як зарадити розчаруванню, коли очікування у шлюбі не виправдалися, сподівання не здійснилися, зазнали краху?

Бог задумав шлюб не для того, щоб зробити нас щасливими, а для того, щоб зробити нас кращими. Найбільш поширений гріх ідолопоклонства в подружньому житті – це своє щастя, свою самооцінку, своє почуття миру робити залежними від другої половинки, а не від Бога. А чи правильно своє щастя робити залежним від когось недосконалого, від природи егоїстичного, з купою вад та недоліків? Якщо ж ви одружитеся, так би мовити, правильно, це може зробити вас щасливішими, а не щасливими. Це можна розглядати лише як додаток до того, що ви на момент одруження повинні вже мати.

Кожен повинен зрозуміти, що він не має влади змінювати свою дружину чи чоловіка, а покликаний до того, щоб освячуватися, особисто преображатися в образ Христа – виховувати та плекати в собі риси, які демонстрував Ісус. Тому зміни, за які я точно особисто відповідатиму перед Богом, – це зміни самого себе.

Замість того щоб вимагати від іншого, аби той виконував мої очікування, краще самому виконати очікування своєї половинки. Поставте запитання: наскільки я відповідаю очікуванням своєї половинки, наскільки справляюсь із колом своєї відповідальності?

Дуже важливо, щоб ми навчилися говорити про свої очікування. Іноді чоловік просто не здогадується про те, чого хоче дружина. Ми маємо право відкривати наші бажання один одному. Важливо вчитися говорити про це лагідно, щиро, без взаємних вимагань.Comments are closed.

Воспитание Детей - Jun 16, 2019

10 заповідей для батька. Батько є прикладом, хоче він того чи ні


Для Мужа - Jul 7, 2019

ПРАВИЛА ДЛЯ ОДРУЖЕНИХ ЧОЛОВІКІВ


Разные - Jul 16, 2019

СІМ’Я – МІСЦЕ, ДЕ ПРАЦЮЄ ЗАКОН ВІДДАЧІ