Для Дедушки и Бабушки - Tuesday, July 19, 2016

Як стати хорошою тещею?

тещаУсім добре знайомі анекдоти, що висміюють відносини тещі і зятя. Насправді більшість тещ цілком собі мирно співіснують з зятями, про конфлікти і мови немає. Більшість… але що робити, якщо неприязнь все-таки існує? Чи можуть теща і зять налагодити нормальні відносини? І, головне, як це зробити?

Усвідомте свої ревнощі

Якщо у вас не складаються стосунки з зятем, то, перш за все, усвідомте, в чому причина цієї проблеми. Найчастіше це звичайні людські ревнощі. Вони пояснюються тим, що ви багато років були для дочки головним авторитетом. Ви прищеплювали їй життєві цінності, вчили всьому, що знаєте самі. Навіть якщо вона не слухалася і робила по-своєму, то, незважаючи на її опір, ваша думка все одно була для неї найважливішою і значущою. І ось ситуація докорінно змінилася. Головною людиною для дочки став її чоловік, ваш зять. Тепер він має на неї вплив, до нього вона прислухається, для нього старається. А ви відійшли на другий-третій план. Природно, вам прикро. Тим більше, якщо ви авторитарна мати, яка звикла бути для дочки головним учителем і порадником. І ось в душі виникає невдоволення, яке звертається на того, хто, по-вашому, є першопричиною, тобто на зятя.

Якщо дочка вибрала «не того» чоловіка …

Ви вважаєте, що дочка вибрала собі в пару чоловіка, який їй не підходить? А хто її виростив і виховав. Хто вселив їй життєві цінності та стереотипи, розуміння того, яким повинен бути гідний чоловік? Це зробили ви. Тому не кивайте на одне, друге, третє. Представник сильної статі, якого ваша дочка вибрала собі в чоловіки, найчастіше схожий на її батька або на тих чоловіків, які були у вашому житті. Напевно, він має з ними спільні риси.

Дочка побудує свою сімю сама

Можливо, ви думаєте, що ваша дочка інфантильна, не може сама вирішувати питання, дозволяє зятю вести себе неналежним чином. Але варто повторити запитання: а хто її виховав? У будь-якому разі ніщо не дає вам права втручатися в життя їхньої родини.

Не робіть зятеві зауважень, він – дорослий

Як поводитися, щоб конфліктів із зятем не виникало? Перш за все – не робіть йому зауважень, не критикуйте його. Він – чоловік  іхоче виглядати таким в очах своєї дружини. Тому не принижуйте його критикою і моралями. Він не ваш чоловік, тому не вважайте, що ви можете повчати і перевиховувати його, давати йому оцінку.

Чим можна сподобатися зятеві?

Якщо ви хочете, щоб у вас із зятем були прекрасні відносини, то вносьте в життя молодої родини не негативні, а позитивні емоції. Запрошуйте їх до себе на святкові обіди, беріть до себе онуків на вихідні. Або, якщо можете, допомагайте у їх вихованні. Робіть їм подарунки, допомагайте грошима, якщо є матеріальна можливість. Завдяки таким вчинкам ви наберете бонуси, адже це буде свідчити про вашу любов.

Ви обов’язково зіткнетеся з тим, що новий член родини робить щось, що не роблять у вашій родині. Ні в якому разі не варто наставляти його. Попросіть про це свою дочку. Вона зробить це набагато м’якше.

Ваша дочка, вийшовши заміж, перестала бути тільки вашою дитиною – вона тепер дружина і господиня в своїй сім’ї. Тому поставтеся до цього її статусу з повагою, не коментуйте, не відкидайте рішення молодої сім’ї, навіть якщо вони вам не подобаються.Comments are closed.

Воспитание Детей - Jun 16, 2019

10 заповідей для батька. Батько є прикладом, хоче він того чи ні


Для Мужа - Jul 7, 2019

ПРАВИЛА ДЛЯ ОДРУЖЕНИХ ЧОЛОВІКІВ


Разные - Aug 10, 2019

ВОТ ЭТО И ЕСТЬ ЛЮБОВЬ В БРАКЕ…