Разные - Monday, October 30, 2017

Інтимні бажання до шлюбу

інтимні бажання до шлюбуЧи замислювались ви коли-небудь: «Чому в мене такі сильні сексуальні бажання, якщо секс до шлюбу — це неправильно?» Можливо, ви ніколи не промовляли цього питання вголос, але воно крутилося у вас в голові. Ви коли-небудь думали про те, чому Бог дав нам такі сильні сексуальні бажання, якщо їх не можна задовольнити до шлюбу? Невже Бог хотів пожартувати над нами?Звичайно ні. Якщо Бог говорить, щоби ми чогось не робили, Він лиш виявляє піклування про нас. Він хоче захистити нас від негативних наслідків наших вчинків. І Він також хоче, щоб ми могли насолоджуватися величезними благами, до яких приводить послух Йому.

З фізичної точки зору, Бог хоче захистити нас від небезпеки заразитисяхворобами, що передаються статевим шляхом (а їх налічується більше 50). Окрім цього, мільйони незаміжніх дівчат вагітніють щороку. Діти — це прекрасно, але Бог хоче захистити нас вид проблем і душевних переживань, пов’язаних звагітністю поза шлюбом.

З емоційної точки зору, Бог хоче захистити нас від негативних емоцій, якіпереслідують людей, які живуть статевим життям до шлюбу. Це можуть бути такі страхи, як: «А що якщо ми розійдемося?», «А якщо нас застануть разом?». Бог не хоче, аби ми мали відчуття провини «на ранок після всього», чи сором від того, що нас вважають «легкодоступними», чи «дешевими». Він не хоче, щоби ми сумнівалися в собі і у своїх стосунках з Ним і мучили себе за питаннями: «Чи люблять мене, чи просто використовують моє тіло?»

З точки зору стосунків, Бог хоче захистити нас від проблем у спілкуванні. Часто, якщо ми спимо зі своїм хлопцем/ дівчиною, стосунки фокусуються тільки на сексі, а не на особі одне одного. Окрім того, хоча багато людей не усвідомлюютьцього, але вони приносять у шлюб всі свої попередні стосунки і досвід. Це можестворювати проблеми. Ваш чоловік/жінка (подружній партнер) буде відчуватисебе дуже невпевнено, постійно думаючи про те, що його/її постійно порівнюють з вашими колишніми партнерами.

 Бог хоче дати нам найкраще. Якщо ми будемо чекати до шлюбу, ми збережемо своє здоров’я, зможемо стати емоційно більш зрілими, будемо щасливіші у своїх стосунках, а також будемо зростати духовно. Слідуючи Божими шляхами, які Він дає для нашого ж добра, ми ніколи не «програємо».

Практичні поради

Коли ми закохуємось, то цілком природно, що ми хочемо виразити свої почуття фізично. Але ви також знаєте, що Бог хоче, щоб ми берегли сексуальну чистоту, як у поведінці, так і в наших думках. Іноді буває складно виявляти любов до людини, зберігаючи при цьому чистоту — та це можливо. Ось деякі рекомендації:

1) Зменшіть свій запал. Кожен марафонець знає, що не можна повністю викладатися на початку змагання — сила буде потрібна в кінці. «Зменшити свій запал» означає зрозуміти свою мету: берегти сексуальну чистоту до дня весілля. Можна висловлювати свою любов, тримаючи за руку свого хлопця/дівчину, та обходьте стороною упаковку з надписом «секс». Щоб бути більш конкретними, уникайте поцілунків, петтінгу і всього, що може розпалити вогонь пристрасті.

2) Не розпалюйте свою сексуальну фантазію. Якщо ви іноді думаєте про секс — це природно. Враховуючи, що сучасне кіно та реклама експлуатують цю тему було б, практично, неможливо не думати про це. Тому, будьте розбірливі, коли вибираєте як проводити свій вільний час. Деякі пісні, книги, телевізійні програми, фільми і веб-сайти розпалюють фантазію. Якщо наша голова забита цим усім, зберігати чистоту у вчинках набагато важче.

3) Пам’ятайте, до чиєї власності ви торкаєтесь. Людина, з якою ви зустрічаєтесь, належить не вам, а Богові. Уявіть, що на цій людині стоїть печать «ВЛАСНІСТЬ ХРИСТА».

4) Дайте обіцянку Богові і щоденно поновлюйте цю обіцянку. Вирішіть, де саме ви проведете межу, і скаже Богові, що з Його допомогою ви не будете її переступати до шлюбу. Але не давайте обіцянки, якщо насправді не збираєтесь її виконувати. Біблія попереджає про серйозність будь якої клятви, що дана Богові. Також пам’ятайте, що не зможете дотримати цієї обіцянки без Його допомоги. Саме тому важливо щодня поновлювати своє посвячення.

5) Домовтеся, яких стандартів ви будете дотримуватись. Ще до того, як секс може стати проблемою у ваших стосунках, поговоріть зі своїм хлопцем/дівчиною про свої стандарти у цій сфері. Не говоріть тільки про те, чого ви не будете робити, але поясніть, чому у вас такі стандарти.

6) Не проводьте весь свій час тільки вдвох. Звичайно, вам хочеться побути наодинці, але це може привести до вчинків, про які ви потім пошкодуєте. Ваші стосунки будуть здоровішими, якщо ви більше часу будете проводити в колі друзів і родичів.

7) Справжня любов — на першому місці. Ми поважаємо того, кого любимо по-справжньому, і не станемо говорити йому: «Якщо ти мене любиш, ти зробиш…» Навпаки, справжня любов говорить: «Оскільки я дійсно тебе люблю, я хочу показувати свою повагу, відноситись до тебе з ніжністю і ніколи не попрошу тебе зробити те, що ти вважаєш неправильним».

8) Виголосіть новий початок. Якщо ви думаєте, що вже «зайшли надто далеко» не впадайте у відчай. Краса християнства у тому, що гріхи можуть бути прощеними і стертими. Визнайте перед Богом і скажіть Йому, що хочете слідувати за Ним і виконувати Його волю у своєму житті і у стосунках зі своїм хлопцем/дівчиною.

Матеріал сімейного служіння Family LifeComments are closed.

Воспитание Детей - Jun 16, 2019

10 заповідей для батька. Батько є прикладом, хоче він того чи ні


Для Мужа - Jul 7, 2019

ПРАВИЛА ДЛЯ ОДРУЖЕНИХ ЧОЛОВІКІВ


Разные - Jul 16, 2019

СІМ’Я – МІСЦЕ, ДЕ ПРАЦЮЄ ЗАКОН ВІДДАЧІ