Разные - Saturday, January 27, 2018

10 порад, що робити, щоб було добре разом

10 порад що робити, щоб було добре в шлюбіНе існує, звичайно, єдиного рецепту, який допомагав би усім подружжям добре почувати себе разом. Але, безумовно, не може бути добре з іншою людиною тому, кому не добре з самим собою.

Що стосується підходу до конфліктних ситуацій в шлюбі, то переживаючи важкі моменти в стосунках з чоловіком, не слід зневірятися або втікати. Треба навіть у важкій ситуації шукати позитивні або корисні елементи, які сприятимуть нашому психологічному і духовному зросту.
Реальна дійсність, отже, полягає в шлюбі не з ілюзією, “ідеалом” або мрією, а з людиною в плоті, що має свої чесноти, але і свої недоліки.

Добре почувати себе в шлюбі це означає добре почувати себе з недоліками подружнього партнера.
Багато подружжь запитують мене: до чого можна доходити заради порятунку шлюбу?
Я завжди відповідаю: до чого хочете, за умови, що ви залишитеся самими собою. З іншого боку, якщо людина не приймає свого партнера, це говорить про її незрілість, невпевненість в собі, комплекси неповноцінності і боязні росту партнера. Ніхто з нас, людських істот, не досконалий. Тобто треба шукати в іншій людині не досконалість, але здатність йти шляхом психологічного і духовного зросту.

Виявляти і знищувати – разом і в згоді між собою індивідуальну фальш є першою метою хорошого шлюбу.
Якщо ми засуджуємо партнера і полемізуємо з ним, щоб змусити його змінитися, то в результаті це неминуче приведе до взаємних образ і фрустрацій. Бачити у власному шлюбі тільки негативне, тільки те, що не виходить, занадто просто і… банально. Ми можемо подумувати про те, щоб змінити партнера, можемо постійно аналізувати поведінку чоловіка, можемо без кінця скаржитися, але так наш шлюб ні на крок не просунеться до того, щоб нам було в нім добре.
Прийміть ваші власні слабкості і слабкості чоловіка, і шлюб почне складатися вдало. Допомагайте партнерові, цінуйте його, виявляйте його хороші сторони, і шлюб ставатиме все кращим.
Я ніколи не був згоден з тим подружжям, яке почуває себе вільним від напруги і бачить в цьому доказ своєї любові. Докази подружньої любові з’являються у важкі моменти, коли партнер переживає кризу, не подобається самому собі, втрачає самоповагу, або ж коли усе це відбувається з нами самими. Тут, в таких умовах, і перевіряється надійність шлюбу.

Воістину добре почувати себе в шлюбі можна у тому випадку, якщо ми віримо у свого чоловіка і в можливість разом долати труднощі, і він розділяє цю нашу переконаність.
Віра в самого себе і у свого чоловіка являє собою найбільшу силу у будь-якому шлюбі.
Але треба вірити і тоді, коли усі обставини переконують нас в зворотному, коли нам хочеться замкнутися в мовчанні, не брати на себе відповідальність, коли ми почуваємо себе слабкими і негідними.
Для того, щоб нам було добре в шлюбі, треба уміти ризикувати.
Ризикувати чимось або втратити.
Але життя, повне ризику, варто прожити. Боротися за те, щоб зростати, щоб зуміти прийняти власну відповідальність, – це і є повноцінне існування, різноманітне і життєздатне.

Декалог

Кожен з подружжя має право і обов’язок говорити правду.

Кожен з подружжя має право і обов’язок вірити у свого партнера.

Кожен з подружжя має право і обов’язок говорити про те, що він відчуває або думає, знаючи, що партнер не зрадить його і не стане з нього глузувати.

Кожен з подружжя має право і обов’язок зростати психологічно і духовно.

Кожен з подружжя має право і обов’язок прощати і бути прощеним.

Кожен з подружжя має право і обов’язок цінувати свого партнера.

Кожен з подружжя має право і обов’язок поважати свого партнера.

Кожен з подружжя має право на те, щоб партнер слухав і розумів його, а також обов’язок слухати і розуміти партнера.

Кожен з подружжя має право і обов’язок не зраджувати свого партнера.

Кожен з подружжя має право і обов’язок істинно любити свого партнера.

Валеріо Альбісетті
“ТЕРАПІЯ ПОДРУЖНЬОЇ ЛЮБОВІ
Як прожити разом усе життя”

переклад: Мирон ШкробутComments are closed.

Воспитание Детей - Jun 16, 2019

10 заповідей для батька. Батько є прикладом, хоче він того чи ні


Для Мужа - Jul 7, 2019

ПРАВИЛА ДЛЯ ОДРУЖЕНИХ ЧОЛОВІКІВ


Разные - Jul 16, 2019

СІМ’Я – МІСЦЕ, ДЕ ПРАЦЮЄ ЗАКОН ВІДДАЧІ