Жінки вміють прощати

Жінки вміють прощати. Причому вміють прощати багато чого, навіть те, що непідвладне чоловічому розуму, розумінню і раціоналізму. Але є одне але. Жінки ніколи не пробачать відсутності УВАГИ.
Дорогий друже, якщо ти вважаєш, що якщо пообіцяєш своїй жінці, що подзвониш і не зробиш цього, і вона нормально до цього поставиться, то ти дуже помиляєшся …
Якщо ти не дотримуєш свого слова, якщо нехтуєш нею, якщо думаєш, що вона спокійно «переживе», якщо ти не будеш дарувати їй свою ласку в словах і вчинках – то ти дурник.
Хочеш втратити свою кохану жінку? Не треба для цього шукати причин для сварок … Просто перестань приділяти їй увагу. Тільки пам’ятай одне. Твоя жінка дарує тобі себе всю, вона дарує найдорожче, чим наділила її Природа – вона дарує тобі свою Душу.
І з часом ти зрозумієш, що не кожна може подарувати тобі свою Душу. Її не купиш за гроші, її не отримаєш за лестощі, її НЕ придбаєш за свою гарненьку мордочку і шикарні біцепци … І коли ти це зрозумієш, друже мій,то вже буде пізно.
Запам’ятай!
Відсутність уваги – це найгірше нехтування жінкою. І коли ти зрозумієш, що твоя жінка не Хатіко і вірно чекати твоєї подачки у вигляді “уваги” не буде, то тоді вже буде пізно. Вона,.. розчиниться, провалиться для тебе як крізь землю … Вона перестане для тебе існувати. І ніякі “заміни” тебе не врятують, коли гарячково будеш шукати те найрідніше, що тобі дарували…
Ті руки, дотики, слова, той рідний запах, той затишок, ту ніжність, ту ДУШУ …
І ось тоді ти реально зрозумієш, що ти дійсно втратив у своєму житті… Але зрозумієш це згодом, послідовно, поетапно, крок за кроком … Тоді вже можеш не повернути свою рідну душу, від якої сам, по своїй тупості, в один прекрасний день відмовився.
…….
«Чоловіки мають жити зі своїми жінками з розумінням. Виказуйте їм шану як слабкій статі…» (1Пет. 3:7).